KPS CF100 3-Phase sequence indicator
Teklif İsteyinKPS CF100 3-Phase sequence indicator hakkında uzman ekibimizden bilgi almak ve fiyatlar için hemen iletişime geçin!
KPS CF100 3-Phase sequence indicator Features - Phase sequence indicator in three-phase systems - Motor rotation tester - Non-contact rotary field indication - LED indication - Built-in test leads SPECIFICATIONS Nominal Voltage Rotary Direction 1~400V AC Nominal Voltage Phase Indication 120~400V AC Frequency 2~400Hz Test Currents (In per… Devamı
Kategoriler: Faz Sırası Ölçüm Cihazları
Etiketler: KPS, Multimetre
Açıklama
KPS CF100 3-Phase sequence indicator
| Features | |
| – | Phase sequence indicator in three-phase systems |
| – | Motor rotation tester |
| – | Non-contact rotary field indication |
| – | LED indication |
| – | Built-in test leads |
SPECIFICATIONS
| Nominal Voltage Rotary Direction | 1~400V AC |
| Nominal Voltage Phase Indication | 120~400V AC |
| Frequency | 2~400Hz |
| Test Currents (In per phase) | Less than 3.5 mA |
Ürün Özellikleri
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Aksesuarlar
Aksesuarlar
KPS Hakkında
KPS, elektrik piyasası için test ve ölçüm ekipmanlarının yanı sıra elektrik tesisatlarındaki ışığı, zamanı ve sıcaklığı kontrol eden enerji tasarrufu ürünleri tasarlayan, üreten ve satan uluslararası bir markadır.
Fiyat Teklifi
Etiketler: KPS, Multimetre
İlgili ürünler
YOKOGAWA Digital Multimetre TY720
YOKOGAWA DM7560 Dijital Multimetre 6.5 Digit
IDEAL 61-357 Multimetre
DATA SHEET
- NCV TEMASSIZ GERİLİM ALGILAMA ÖZELLİĞİ
- 1000V AC/DC GERİLİMİ- 10 AC/DC TRMS AKIM
- UL Sertifikalı CAT IV 600V CAT III 1000V AC/DC 10A AC/DC TRMS Ekranda Analog Bargraflı Otomatik Aralıklı Dijital Multimetre
- Doğrusal olmayan sinyallerde doğru ölçümler için True RMS AC voltajı ve akımı sağlar
- AC/DC Akımını, AC/DC Gerilimini, Lo Z'yi, frekansı, direnci, sürekliliği, kapasitansı, diyotları, sıcaklığı ölçer ve AC gerilimini algılar.
- Dahili prob ucu tutucusu ve asılı askı klipsi, daha güvenli ve daha kolay ölçüm sağlar
- Büyük, okunması kolay l arkadan aydınlatmalı ekran, az aydınlatılmış ortamlarda daha güvenli/hızlı çalışma sağlar
- Çıkarılabilir lastik körüğün endüstriyel tasarımı kavramayı geliştirir ve ölçüm cihazının 2 m'den (6,6 fit) düşmeye dayanmasını sağlar
- Yumuşak çanta, test uçları, piller ve K-Tipi Termokupl içerir
- Kombine LCD Dijital okuma ve analog çubuk grafik ekranı.

